Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-27639266 Email:fahold@fahold.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Shenzhen Fahold Electronics Co, Ltd.was themeluar në vitin 2010, një fabrikë e cila integron projektin Drivers LED, R & D dhe prodhimin, kaloi certifikimin ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë. Ajo mbulon një sipërfaqe prej 5000 metra katrorë, stafi ekzistues prej 180 punonjësve që përfshin 25 Hulumtues, 20 kontrolle cilësore. Kapaciteti prodhues i Fahold është 5 milion njësi në vit.


Produkte kaloi UL, TUV, SGS, SAA, CB, CE, Certifikimi ROHS.

Produktet e aplikueshme për dritë rrugë, dritë industriale dhe të minierave, dritë lineare, dritë tri-provë, dritë përmbytje, dritë panel dhe kështu me radhë.

Tregjet janë në Amerikën e Veriut, Evropë, Australi, Korenë e Jugut dhe vende të tjera.

Cilësia e parë, përsosmëria e menaxhmentit; Mbani vazhdimisht përmirësimin, Përpiquni për përsosmëri.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Shenzhen Fahold Electronics Co, Ltd.was themeluar në vitin 2010, një fabrikë e cila integron projektin Drivers LED, R & D dhe prodhimin, kaloi certifikimin ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë. Ajo mbulon një sipërfaqe prej 5000 metra katrorë, stafi ekzistues prej 180 punonjësve që përfshin 25 Hulumtues, 20 kontrolle cilësore. Kapaciteti prodhues i Fahold është 5 milion njësi në vit.


Produkte kaloi UL, TUV, SGS, SAA, CB, CE, Certifikimi ROHS.

Produktet e aplikueshme për dritë rrugë, dritë industriale dhe të minierave, dritë lineare, dritë tri-provë, dritë përmbytje, dritë panel dhe kështu me radhë.

Tregjet janë në Amerikën e Veriut, Evropë, Australi, Korenë e Jugut dhe vende të tjera.

Cilësia e parë, përsosmëria e menaxhmentit; Mbani vazhdimisht përmirësimin, Përpiquni për përsosmëri.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim

粤ICP备15048543号