Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Ултра тенок Лед возач
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

Ултра тенок Лед возач

Категории на производи од Ултра тенок Лед возач , ние сме специјализирани производители од Кина, Лед песна осветлување возач , Ултра тенок напојување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Линеарен постојан напон за напојување со вода R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Благодарение на неговата специјална големина на линеарни светла, ултра тенкиот LED Возач дава поголема слобода при дизајнирање на предводена светилка, така што светилката може да има повеќе елегантен изглед. овој производ посебно одговара за светла за светло, за светлата за кабинетите и за другите светилки со тесен внатрешен простор.


Hr50w 02 8x8 3


Параметар:

Влезен напон: 100-277V

Излезен напон: 25-40V

Струја: 100-1800mA

Фактор на моќност:> 0,95

THD: <15%

Диммирање: 0-10V / PWM / RX / ДалиКои се придобивките од Fahold возачот?

  • Стандардно линеарно осветлување
  • Економично водено решение за возачот за индустриски, комерцијални и други апликации
  • Добар квалитет на предводен возач со висока ефикасност за да се исполнат различни барања
  • Лесно се нарачува и инсталира, бара помалку време, намалување на отпадот од пакување и сложеност
  • Флексибилно решение


ЧПП:
Прашање 1: Дали сте фабрика или трговска компанија?
Одговор: Ние сме фабрика.
Прашање 2: Рок на плаќање?
Одговор: 30% ТТ депозит + 70% ТТ пред пратката, 50% ТТ депозит + 50% ЛК биланс, Флексибилни плаќања
може да се преговара.
Прашање 3: Која е главната работа на Фахолд?
Одговор: Фахолд се фокусираше на LED контролери и неумерени уреди од 2010 година. Имаме 28 инженери кои се посветија на истражување и развој на систем за контрола на LED и затемнување.
Прашање 4: Што ќе направи Fahold ако имаме проблеми по добивањето на вашите производи?
Одговор: Нашите производи се строго проверени пред да се испраќаат. Откако ќе ги добиете производите кои не сте задоволни, Ве молиме слободно контактирајте со нас на време, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми со нашата добра пост-продажба на услуги.


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号