Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Фликер Бесплатно предводен возач > Пластичен случај 100-240VAC предводена возачка
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

Пластичен случај 100-240VAC предводена возачка

Категории на производи од Пластичен случај 100-240VAC предводена возачка , ние сме специјализирани производители од Кина, Пластичен случај 100-240Vac предводена возачка , 50W 1200Ma предводена возачка добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Преклопна табла за напојување R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Пластичен случај 100-240VAC предводена возачка Добавувачи

Возач со единечен напон од пластична футрола

Единствен напон, напојување 180-240V влез, пластично пакување на школка, за напојување на панел ламба, поголемиот дел од европскиот пазар, внатрешно водоотпорно напојување, генерално, CE сертификат, 3-годишна гаранција, обрнете внимание на проблеми со топлина, за да избегнете употреба на висока температура.

 

Список со поврзани производи

Дома

Product

Phone

За нас

Испраќам барање

粤ICP备15048543号