Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
45W LED Возач Немотачки драјвер за возачот
45W LED Возач Немотачки драјвер за возачот
45W LED Возач Немотачки драјвер за возачот
 • 45W LED Возач Немотачки драјвер за возачот
 • 45W LED Возач Немотачки драјвер за возачот
 • 45W LED Возач Немотачки драјвер за возачот

45W LED Возач Немотачки драјвер за возачот

  Начин на плаќање: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW,FCA
  Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces
  Време на испорака: 15 Денови

Преземи:

Основни информации

Модел бр.: HN45W-02

Input Voltage: 100-277VAC

Output Voltage: 25-40V

Output Current: 1100mA

Current Accuracy: + -3%

Efficiency: 88%

PF: >0.9

Warranty: 5 Years

Application: Panel Light | US Market

Additional Info

Пакување: 28 парчиња / картон

Продуктивност: 200 thousands pcs per month

Бренд: Фахолд

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Гуангжу Шенжен Кина

Способност за снабдување: 200000pcs

Сертификат: ISO9001/2015

HS код: 8504401400

Порт: Yantian

Опис на производот

Опис на производот

HN45W-02 , е 45W MAX 0-10V светодиод за LED осветлување (панелни светла, LED таванско светло), ги исполнува UL8750 / FCC сертификатите, кој работи од 100VAC до 277VAC влез со актер со висока моќност. овој модел има метален случај и вклучува краток спој, пренапонска струја, пренапонска заштита и заштита од оптоварување.


Водоотпорен драјвер 45W:
• Не трепка
0-10V затемнување;
• 0-100% непречено затемнување, може да се исклучи;
• Може да се користи со повеќето предни или задни рабови
фазни сечење придушување;
• Заштита: преку напон, краток спој, преку оптоварување,
отворен круг итн.
• UL, FCC, CE, CB сертификати
• Ги исполнува UL8750, FCC сертификатите
• Активна PFC корекција на колото52W LED Возач Немотачки драјвер за возачот

Пакување и испорака
Packaging details 50PCS/CARTON
Shipping details DHL, UPS, TNT, FedEx etc.

Категории на производи : Свети возачи во внатрешноста > Канцелариски осветлување предводен возач

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Mr.Liu
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号