Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Нов возачки линеарен LED возач (тенок возач)
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

Нов возачки линеарен LED возач (тенок возач)

Категории на производи од Нов возачки линеарен LED возач (тенок возач) , ние сме специјализирани производители од Кина, прекинувачко напојување , Линеарен возач на ЛЕР добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Нов возачки линеарен LED возач (тенок возач) Добавувачи

Фахолд специјализирал возач на ЛЕР веќе 10 години. Оваа нова верзија на пристигнување линеарно предводена од возачот е комбинација на нови потреби на пазарот и моќна технологија на фахолд.

Оваа нова верзија предводена линеарни возачи, има комплетно нова функција споредена со фахолд стариот, таа е многу рентабилна и додавајќи го Дали затемнување; излезна струја може да се менува со прекинувач за натопување.


Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号