Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
UL панел светилки возач со 0-10V затемнување
UL панел светилки возач со 0-10V затемнување
UL панел светилки возач со 0-10V затемнување
UL панел светилки возач со 0-10V затемнување
 • UL панел светилки возач со 0-10V затемнување
 • UL панел светилки возач со 0-10V затемнување
 • UL панел светилки возач со 0-10V затемнување
 • UL панел светилки возач со 0-10V затемнување

UL панел светилки возач со 0-10V затемнување

  Единечната цена: USD 12 / Piece/Pieces
  Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,EXW
  Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces
  Време на испорака: 15 Денови

Основни информации

Модел бр.: HE-M45W-01

Output Type: Single

Warranty: >2 Years, 5 Years

Output Power: 1 - 50W

Input Voltage: Full Range, 100-277V

Connection Mode: Series Switching Power Supply

Starting Mode: Separate-excited Switching Power Supply

Voltage Regulating Mode: Width Modulation Type

Power Supplying System: Terminal Power Distribution Equipment

Energy Transmission: One-way Transmission

Certification: UL, RoHS, ISO, CB

Current Accuracy: +-3%

Efficiency: 88%

Dimension: 180*52*32mm

Output Current: 1100mA

Model No.: HE-M45WU-01

Additional Info

Пакување: 30 парчиња / картон

Продуктивност: 200 thousands pcs per month

Бренд: Фахолд

Транспорт: Ocean,Air

Место на потекло: Гуангдонг, Кина

Способност за снабдување: 200 thousands pcs per month

Сертификат: ISO9001

HS код: 8504401400

Порт: YANTIAN

Опис на производот

ДеталиСеријата HE45WU-02-AXXXX е 45W LED-драјвер за LED панел , LED диференцијал со UL сертификат, кој работи од 100VAC до 277VAC влез со висока моќ актер. UL школка дизајн, високи безбедносни перформанси, добра дисипација на топлина.

Влезниот опсег може да биде 90-350VAC, 0-100% непречено затемнување, и го помина сертификацијата на CLASS P, може да се користи како краен производ.

HDMP45WU0205

HDMP45WU0206

Карактеристики и придобивки
• 0-100% непречено затемнување, може да се исклучи;

• Не трепкање, 0-10V / PWM / RX затемнување три во едно;

• Класа 2 дизајн на безбедно излез;

• Заштита: пренапон, краток спој,

Преку оптоварување, отворено коло итн.

• Може да биде погоден за влажна средина;

• Класа П сертифициран.Сертификати:

ulTUV

Категории на производи : Комерцијално осветлување предводен возач > LED панел свети возач

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Mr.Liu
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号