Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Надворешен предводник на возачот за лиминери > ЛЕР двигател на светло за крошна
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

ЛЕР двигател на светло за крошна

Категории на производи од ЛЕР двигател на светло за крошна , ние сме специјализирани производители од Кина, ЛЕР двигател на светло за крошна , Светло на бензинска пумпа добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Водоотпорен возач R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина ЛЕР двигател на светло за крошна Добавувачи

ЛЕР двигател на светло за крошна


Овој алуминиумски куќиште, груб дизајниран LED драјвер за наклон на крошна, ќе ја надмине конкуренцијата. Со излез на светлина од типичен метал-халид од 50W-200W, тоа е енергетски ефикасна замена. На бензинската пумпа секогаш ќе треба висок штанд и возач со многу добар квалитет за светлото што виси таму. Безбедност при дизајнирање на Фахолд, залепен двигател со голема моќност, избегнување на опасна ситуација.

-УЛ наведени за влажни локации
-Цврсто куќиште од алуминиумско умрено тело
-UV стабилизирана завршница обложена во прав
Ефикасност до 93%


Canopy Light

Список со поврзани производи

Дома

Product

Phone

За нас

Испраќам барање

粤ICP备15048543号