Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Линк возач на возачот > Железничка кутија за спојување на кутијата на кутијата со лед
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

Железничка кутија за спојување на кутијата на кутијата со лед

Категории на производи од Железничка кутија за спојување на кутијата на кутијата со лед , ние сме специјализирани производители од Кина, Површинска Лед панел светлина , Лед панел светлината 60W возач добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Ul смазнувачки трансформатор R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Железничка кутија за спојување на кутијата на кутијата со лед Добавувачи

Со северно-американски канадски пазар на ниво на безбедност барања се премногу високи, жици не можат да бидат изложени, па сега се произведуваат некои железо кутија школка пакување напојување за панел светла, troffer, исто така, може да се користи за индустриска електрична енергија, 100 -347V влез . Водоотпорно ниво е ниско, така и за внатрешна суво опкружување.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号