Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Возач на UFO High Bay Lights > Возач со висока светлина за возачот на бај > Трепкач без волумен од 0-10V Неверојатно UFO LED возач за осветлување 200W
Трепкач без волумен од 0-10V Неверојатно UFO LED возач за осветлување 200W
Трепкач без волумен од 0-10V Неверојатно UFO LED возач за осветлување 200W
Трепкач без волумен од 0-10V Неверојатно UFO LED возач за осветлување 200W
 • Трепкач без волумен од 0-10V Неверојатно UFO LED возач за осветлување 200W
 • Трепкач без волумен од 0-10V Неверојатно UFO LED возач за осветлување 200W
 • Трепкач без волумен од 0-10V Неверојатно UFO LED возач за осветлување 200W

Трепкач без волумен од 0-10V Неверојатно UFO LED возач за осветлување 200W

  Начин на плаќање: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB
  Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces
  Време на испорака: 15 Денови

Преземи:

Основни информации

Модел бр.: FD-240G-050

Additional Info

Пакување: 9pcc / картон

Продуктивност: 200 thousands pcs per month

Бренд: Фахолд

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Гуангдонг, Кина

Способност за снабдување: 200000pcs

Сертификат: ISO9001/2015

HS код: 8504401400

Порт: SHENZHEN,Yantian

Опис на производот


Опис на производот


FD-240U се однесува на LED светло со висок залив . Ова пластично куќиште за возачи е изработено од лесна, но силна пластика со заштитна црна боја, обложена со завршок.


Спецификации на производи:

Излезен напон: 25-36V, 30-50V,
Излезна моќност: 240W
Димензии: 191.7X66,5 мм
Ефикасност: 93%
Обезбедување / Рејтинг на IP: затворен / надворешен / IP67
Макс. Влезен напон: 528V
Сертификат: UL, FCC, CE


Возач на UL AC100-277V (Возач на светло за светло на Bay Bay), Desigen за светла предводени од заливот со висок лумен. Неговото куќиште е изработено од пластичен, независен дизајн за структура на излезна врска, погоден за северен амерички пазар.

Категории на производи : Возач на UFO High Bay Lights > Возач со висока светлина за возачот на бај

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Mr.Liu
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号