Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Тркалезна Индустриска Лед High Bay Light Driver
Тркалезна Индустриска Лед High Bay Light Driver
 • Тркалезна Индустриска Лед High Bay Light Driver
 • Тркалезна Индустриска Лед High Bay Light Driver

Тркалезна Индустриска Лед High Bay Light Driver

  Начин на плаќање: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB
  Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces
  Време на испорака: 20 Денови

Основни информации

Модел бр.: FD-200U

Additional Info

Пакување: 12PCS / картон

Продуктивност: 200 thousands pcs

Бренд: FAHOLD

Транспорт: Ocean,Air

Место на потекло: Гуангдонг, Кина

Способност за снабдување: 200000pcs

Сертификат: ISO9001

HS код: 8504401400

Порт: YANTIAN

Опис на производот

Опис

Тркалезна Индустриска Лед High Bay Light Driver


 • IP65
 • Максимална излезна моќност 200W
 • Константен тековен дизајн
 • 3 во 1 затемнување на владата: 0-10V, PWM, RX
 • Нежно затемнување (0-100%), може да се затемни за да се исклучи
 • TUV CB CE UL FCC сертифициран
 • ЗАШТИТА: краток спој, отворено коло
 • Пренапонска заштита: 6KV
 • SELV безбедно излез дизајн
 • Работна температура: -40 ℃ до + 60 ℃

Industrial Led Light Driver


Пакување и испорака

пакување: 12pcs / картон

пратка: DHL, FedEx, UPS, EMS итн.


Апликација

Industrial Led Light Driver


Контактирајте не

Контакт лице: Кери
Whatsapp: (+86) 18620616839
Skype: Кери-Фахолд
Веб-страница: www.fahold.com

Категории на производи : Возач на UFO High Bay Lights > Возач со висока светлина за возачот на бај

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Mr.Liu
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号