Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com

Категории на производи

Шенжен Фахолд електронски ограничена - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 6 Производи за Шенжен Фахолд електронски ограничена)

 • LED Осветлување возач 160W со 0-10V затемнува

  LED Осветлување возач 160W со 0-10V затемнува

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 18 парчиња / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces

  L ED Комерцијални индустриски осветлување возач 160W со 0-10V затемнува ЛЕР Комерцијални индустриски осветлување возач LED Улични светла возач, висококвалитетни LED улични светла возач, ЛЕР Улични светла Детали за возачот, Шенжен Фахолд електронски ограничена Спецификации на производот: -Излезен напон: 30-42 / 36-54V...

  Контакт сега

 • DC12V / 24V Линеарен возач Фахолд 100W 24V / 4.2A

  DC12V / 24V Линеарен возач Фахолд 100W 24V / 4.2A

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 30PCS / Carton

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Спецификација HR100W-02-024V 0-10V/PWM/RX/DALI input Voltage 100-277V Output Voltage

  Контакт сега

 • Фахолд Улица за снабдување со електрична енергија со електрична енергија

  Фахолд Улица за снабдување со електрична енергија со електрична енергија

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 24 парчиња / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Детали Fahold LED Street Lights Driver е функционално осветлување со комбинирање на економичност со чист дизајн. Тој нуди на клиентите сите предности на LED осветлување - намалена потрошувачка на енергија, подолго време на сервисирање и помалку одржување. Флексибилен, сигурен и сигурен Fahold Street light driver е...

  Контакт сега

 • 24V 1.5A водоотпорен електронски постојан струја возач

  24V 1.5A водоотпорен електронски постојан струја возач

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 100PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Опис на производот Fahold LED-драјверите многу успешно го решаваат компатибилниот проблем помеѓу флуоресцентни светилки и LED светилки. Тие се широко користени со разни видови на систем за намалување на капацитетот за контрола на LED таванско светло, LED вградна светилка, LED панел светла, LED wallwashers, LED ленти...

  Контакт сега

 • Не-фликер 45w електронски тријац регулатор за ублажување

  Не-фликер 45w електронски тријац регулатор за ублажување

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 50PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Опис на производот Fahold LED-драјверите многу успешно го решаваат компатибилниот проблем помеѓу флуоресцентни светилки и LED светилки. Тие се широко користени со разни видови на систем за намалување на капацитетот за контрола на LED таванско светло, LED вградна светилка, LED панел светла, LED wallwashers, LED ленти...

  Контакт сега

 • LED водоотпорен електронски возач 75W

  LED водоотпорен електронски возач 75W

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 24 парчиња / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces

  Детали за производот Оваа серија е дизајнирана за улично осветлување, да обезбеди 36-160W моќност секција, влезниот напон опсег од 100-277Vac, висока моќност фактор, затемнување на тонот може да се намали на 1%, алуминиумски дизајн, добра дисипација на топлина, краток спој заштита, безбедно и сигурен. FD-80H Name LED...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号