Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com

Категории на производи

Трофеј ретро колекции - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 3 Производи за Трофеј ретро колекции)

 • Резидентни осветлување LED трофер светло возач

  Резидентни осветлување LED трофер светло возач

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 50PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Детали HN45W-02, Fahold дизајниран предводен возач, посебно дизајниран за 2x4 LED трофери, светилки, вградени светилки, за ракување со општите внатрешни осветлување. Постојан тековен трепкач без 0-10V / PWM / RX затемнување, со опсег на моќност од 45W, UL, FCC, CE согласност . Единиците се погодни за Америка пазар,...

  Контакт сега

 • LED вграден ретровит драјвер за драјвери

  LED вграден ретровит драјвер за драјвери

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 100PCS / картон

  • Способност за снабдување: 2million pcs per year

  • Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces

  12W LED возач Вградна светилка за еднонасочно напојување Овие паѓачки светла Возачот има просечен животен век од 40.000 и 50.000 часа; тие се нудат во Triac Dimming и се достапни во 9, 11 и 12 вати опции. Тие се брзи и лесни за инсталација и ги вклучуваат сите монтажни хардвер за реновирање и нова конструкција. Тие...

  Контакт сега

 • Трофеј светлина, оган рејтинг 60W предводена возач

  Трофеј светлина, оган рејтинг 60W предводена возач

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 50PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Детали HN60W-02, 5 години гаранција предводена од возачот , посебно дизајниран за LED светла за трофери, предводени од панел светла, за работа со општите внатрешни осветлување. Постојан тековен трепкач без 0-10V / PWM / RX затемнување, со опсег на моќност од 60W, UL, FCC, CE согласност . Единиците се погодни за...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号