Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com

Категории на производи

СЛИМВЕРСКИ СИСТЕМ КОНСТАНТЕН НАПОН - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за СЛИМВЕРСКИ СИСТЕМ КОНСТАНТЕН НАПОН)

 • Висока ефикасност Линеарно светло возач 100W 24V

  Висока ефикасност Линеарно светло возач 100W 24V

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 50PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces

  Висока ефикасност Линеарно светло возач 100W 24V постојан напон предводена напојување Опис на производот Карактеристики · Висока PFC · Долга тенка форма UL наведени возачот водена сила · Единечен канал, излезното ниво на излезното ниво. · Широк спектар на влезниот напон 100VAC ~ 277VAC · Висока ефикасност до 91% ·...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号