Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com

Категории на производи

Прекинувачки светлечки лустери - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 4 Производи за Прекинувачки светлечки лустери)

 • 60W куќа осветлување висока ефикасност LED возач

  60W куќа осветлување висока ефикасност LED возач

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 100PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Хотел за домаќинство осветлување LED светилка возач Fahold е електроника компанија која обезбедува одржливи решенија за осветлување (Lightning Light Home Led) на професионални клиенти, овозможувајќи им да ги намалат трошоците, потрошувачката на енергија и влијанието врз животната средина. Fahold е признат за долг...

  Контакт сега

 • LED осветлување за дома осветлување дизајн осветлување

  LED осветлување за дома осветлување дизајн осветлување

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 100PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Хотел за домаќинство осветлување LED светилка возач Fahold е електроника компанија која обезбедува одржливи решенија за осветлување (Lightning Light Home Led) на професионални клиенти, овозможувајќи им да ги намалат трошоците, потрошувачката на енергија и влијанието врз животната средина. Fahold е признат за долг...

  Контакт сега

 • 20W 600mA предводени од светлечки светла

  20W 600mA предводени од светлечки светла

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 100PCS / картон

  • Способност за снабдување: 2million pcs per year

  • Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces

  20W 600mA предводени од светлечки светла Детали HZ20W-01, Пластично куќиште Triac dimming возач , со опсег на моќност од 12W до 20W, UL, FCC, CE компатибилен, драјвери со постојано струја, IP20 дизајн. Овој возач е погоден за возачот на запаливи светла , директно поставување на нормално запаливи површини, како што е...

  Контакт сега

 • Компатибилен 277V предводени од светлината светлечки дисидент

  Компатибилен 277V предводени од светлината светлечки дисидент

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 60PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 250 Bag/Bags

  Детали Серијата HN60W-02 е 60W LED-драјвер за LED светилка , LED трофер , LED панел со UL-сертификат, влез 100-277 / 347v, најголемата излезна струја може да направи 1500m со класа P, исто така со 0-10v, pwm затемнување, UL дизајн на школка со гаранција од 5 години, високи безбедносни перформанси, добра дисипација на...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号