Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com

Категории на производи

Потрошувачки нуклеарни централи - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Потрошувачки нуклеарни централи)

 • Надворешен LED осветлување постојан струја / напон

  Надворешен LED осветлување постојан струја / напон

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 24 парчиња / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces

  Опис: Серијата FD-36H-xxxB работат од влезниот опсег од 90 ~ 305 Vac. Овие единици ќе обезбедат излезна струја од 0,9A и максимален излезен напон од 115 V за максимална излезна моќност од 36 W. Тие се дизајнирани да бидат високо ефикасни и високо сигурен. Стандардните карактеристики вклучуваат контрола на затемнување,...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号