Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com

Категории на производи

Значи Па Индија - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 10 Производи за Значи Па Индија)

 • IP67 водоотпорен 160W LED драјвер

  IP67 водоотпорен 160W LED драјвер

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 24 парчиња / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Опис: Серијата FD-160H-054 работат од влезниот опсег од 90 ~ 305 Vac. Овие единици ќе обезбедат до 3.8A излезна струја и максимален излезен напон од 54 V за максимална излезна моќност од 160 W. Тие се дизајнирани да бидат високо ефикасни и високо сигурен. Стандардните карактеристики вклучуваат контрола на затемнување,...

  Контакт сега

 • Панел светло за возачот TUV Europe стандардно напојување

  Панел светло за возачот TUV Europe стандардно напојување

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 60PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Fahold Електроника копродукции, Ltd редефинира уметноста на затворен осветлување, обезбедување на висока ефикасност и фликер слободен водич возачот за осветлување води, канцеларија осветлување и угостителство осветлување. За високиот залив и ниското заштитено индустриско осветлување и складиштето на изворот на...

  Контакт сега

 • Тркалезни панели Панорамски светилки со тримматски регулатор 12W 300mA

  Тркалезни панели Панорамски светилки со тримматски регулатор 12W 300mA

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 100PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Опис: Серијата HY12W-01 работи од влезниот опсег 174 ~ 265 Vac. Овие единици ќе обезбедат до 300MA излезна струја и максимален излезен напон од 42 V за максимална моќност од 12W. Тие се дизајнирани да бидат високо ефикасни и високо сигурен. Стандардните карактеристики вклучуваат контрола на затемнување, заштита од...

  Контакт сега

 • Пареата доведе напојување со триац затворен затворен

  Пареата доведе напојување со триац затворен затворен

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 100PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Опис: Серијата HY20W-01 работи од влезниот опсег 175-264 Vac. Овие единици ќе обезбедат до 500mA излезна струја и максимален излезен напон од 42 V за максимална излезна моќност од 20W. Тие се дизајнирани да бидат високо ефикасни и високо сигурен. Стандардните карактеристики вклучуваат контрола на затемнување, заштита...

  Контакт сега

 • 60W CE Панелен монтирачки водич за волан

  60W CE Панелен монтирачки водич за волан

  • Бренд: фахол

  • Пакување: 28 парчиња / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Три во едно засилување на LED-возачот Високо ефикасните уреди за придушување можат да ја регулираат струјата што тече низ LED диоди и може да се интегрира во веќе постоечките кола со цел да го продолжи животот на LED диодите. Оваа функција за затемнување се наоѓа во бројни различни популарни апликации со кои можеби...

  Контакт сега

 • Пареа за намалување на осветленоста на LED-возачот

  Пареа за намалување на осветленоста на LED-возачот

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 100PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200 thousands pcs per month

  • Мин. Со цел: 500 Bag/Bags

  Пареа Затемнувањето го водеше возачот Возач за предводени светла , висок PFC и солиден пластичен комплет. Со зголемените барања за решенија за осветлување на предводена светлина, LED системот за осветлување , а потоа и LED Driver станува најважниот фактор во овој систем, ова производство на Triac-тони за намалување на...

  Контакт сега

 • Панел светло возач 45W со железно куќиште

  Панел светло возач 45W со железно куќиште

  • Бренд: FAHOLD

  • Пакување: 50PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  Панел светла возач HN45W-02, Fahold дизајниран предводен возач, посебно дизајниран за 2x4 LED трофери, светилки, вградени светилки, за ракување со општите внатрешни осветлување. Постојан тековен трепкач без 0-10V / PWM / RX затемнување, со опсег на моќност од 45W, UL, FCC, CE согласност . Единиците се погодни за...

  Контакт сега

 • Панел монтиран LED-возач

  Панел монтиран LED-возач

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 28PCS / BOX

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Функции на семејството на производот · Фреквенција на линија: 0 Hz | 50 Hz | 60 Hz · Разновиден опсег на примена поради опсегот на излезна моќност до 42 W · Напон: 100-277 V · Достапен со излезниот струен опсег: до 1150 mA · Изолирани возачи Семејни бенефиции за производ · Флексибилна и иднина доказ тековната поставка...

  Контакт сега

 • Не треперење 40W панел светло Пат светло возач

  Не треперење 40W панел светло Пат светло возач

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 60PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  CE одобрение Fahold предводен од возачот, високо ефикасни AC-dc LED драјвери е сигурно постојано тековно решение за голем број на внатрешни и надворешни LED осветлување апликации. Нашите постојани струјни LED-драјвери нудат рејтинг на моќност во опсег од 6,5 до 240 W, широк опсег на влезниот напон, корекција на...

  Контакт сега

 • Супермаркет Решенија за осветлување Панел светла возач

  Супермаркет Решенија за осветлување Панел светла возач

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 50PCS / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Супермаркет Решенија за осветлување Во ерата на 24-часовен шопинг, сметките за електрична енергија може да бидат вистински проблем за супермаркетите. Како сопственик, сакате производите на вашите полици да изгледаат најдобро, без да се грижат за трошоците што доаѓаат со него. Fahold решенија за осветлување на...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号