Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com

Категории на производи

Високи погони - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Високи погони)

 • Лед High Bay НЛО светло возач

  Лед High Bay НЛО светло возач

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 9pcs / картон

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 200 Piece/Pieces

  Опис: FD-150G-xx серија се низа на IP65 номинални кружни LED диоди за напојување дизајнирани првенствено за високо заливско и мало заштитено LED осветлување. Опсегот има кружен дизајн и е засенет во алуминиумско куќиште за да се обезбеди рејтинг на IP и исто така обезбедува дисипација на топлина. FD-150G-xx е достапен...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号