Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com

Категории на производи

Атто тродонски баласт - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Атто тродонски баласт)

 • Класа2 панел светло LED Возач 60W

  Класа2 панел светло LED Возач 60W

  • Бренд: Фахолд

  • Пакување: 28

  • Способност за снабдување: 200000pcs

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  Опис на производот Карактеристики: · Висока PFC · Долга тенка форма UL наведени возачот водена сила · Единечен канал, излезното ниво на излезното ниво. · Широк спектар на влезниот напон 100VAC ~ 277VAC · Висока ефикасност до 87% · Вградена активна PFC функција · 100% излез за затемнување на влезниот сигнал, може да се...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号