Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Контактирајте не
Контакт снабдувач
Mr.Liu

Mr. Mr.Liu

Oversea market Department

Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-0755-27639266
 • Факс:86-0755-2763269
 • Е-пошта:fahold@fahold.com
 • Адреса:Building C,Starlight Industrial park,Shilong Community,Shiyan Town,Bao, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518108
 • Wechat:
  WechatQRCode
Контакт снабдувач
Eric

Mr. Eric

Oversea market Department

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:0086-755-27639266
 • Факс:0086-755-27388980
 • Мобилен телефон:+860086-18682368327
 • Е-пошта:eric@fahold.com
 • Адреса:Building C,Starlight Industrial Park,Shilong Community,Shiyan Town,Bao'an Didstrict,Shenzhen,China., Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518108
 • Wechat:
  WechatQRCode
Контакт снабдувач
Stefan Yeh

Mr. Stefan Yeh

Oversea market Department

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Mr.Liu
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号