Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Разводна кутија предводена возач > Алуминиумска кутија за спојување на кутија со легендарна кутија
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

Алуминиумска кутија за спојување на кутија со легендарна кутија

Категории на производи од Алуминиумска кутија за спојување на кутија со легендарна кутија , ние сме специјализирани производители од Кина, AC до DC 48V напојување , Однапред предводени возачи добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од 120W возач за волан за светло R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Алуминиумска кутија за спојување на кутија со легендарна кутија Добавувачи

Со северноамерикански канадски пазар на безбедносно ниво барања се премногу високи, жици не може да бидат изложени, па сега се произведуваат некои алуминиумска кутија или железо школка пакување напојување за панел светла, troffer, исто така може да се користи за индустриска електрична енергија, 100 - 347V влез. Водоотпорно ниво е ниско, така и за внатрешна суво опкружување.

Список со поврзани производи

Дома

Product

Phone

За нас

Испраќам барање

粤ICP备15048543号