Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Ултра тенок LED возач > 60 / 100W Постојан напон UL Led возач
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

60 / 100W Постојан напон UL Led возач

Категории на производи од 60 / 100W Постојан напон UL Led возач , ние сме специјализирани производители од Кина, Лед возач 12V 100W , Возач 12V 5A тенок добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Линеарно осветлување предводен возач R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина 60 / 100W Постојан напон UL Led возач Добавувачи

60 / 100W Постојан напон UL Led возач


Дизајниран за светлина бар, дигитална светлина бар, излез DC 12V / 24V, 60W / 100W постојана струја предводени од возачот, низок напон излез, висока безбедност, лесна инсталација, генерално се алуминиум, е на пазарот заеднички производи, користат широк спектар, треба да се напомене дека моќта Водоотпорен перформанси се сиромашни, така да се користи во затворен сува средина.

Список со поврзани производи

Дома

Product

Phone

За нас

Испраќам барање

粤ICP备15048543号