Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Ултра тенок Лед возач > 30/50 / 80W UL сертифициран линеарен возач
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

30/50 / 80W UL сертифициран линеарен возач

Категории на производи од 30/50 / 80W UL сертифициран линеарен возач , ние сме специјализирани производители од Кина, Линеарен возач , 30W линеарен возач добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Возач со постојан тековен возач R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина 30/50 / 80W UL сертифициран линеарен возач Добавувачи

30/50 / 80W UL сертифициран линеарен возач


Линеарно светло, наместо традиционалната светилка, заштеда на енергија и заштита на околината, лесна инсталација, барањата за моќност се високи, 30W / 50W / 80W, TUV сертификација, вградена, лесна инсталација, ниско ниво на вода, обрнете внимание за да се избегне влажна средина .UL сертификација, за канадскиот пазар на Северна Америка.Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号