Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Ултра тенок Лед возач > 20/45 / 65W TUV сертифициран линеарен возач
PRODUCT CATEGORIES
Онлајн сервис
Mr.Liu
Контакт сега

20/45 / 65W TUV сертифициран линеарен возач

Категории на производи од 20/45 / 65W TUV сертифициран линеарен возач , ние сме специјализирани производители од Кина, Следете го возачот за светло , Три-доказ светла возач добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Постојан струен погон 40W R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина 20/45 / 65W TUV сертифициран линеарен возач Добавувачи

Линеарно светло, наместо традиционалната светилка, заштеда на енергија и заштита на животната средина, лесна инсталација, моќта барања се високи, 20W / 45W / 65W, вграден, лесна инсталација, ниско ниво на вода, обрнете внимание за да се избегне влажна средина. за европскиот пазар.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号