Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Home > Производи > Подесување на драјвер за вода > 0-10V / PWM / RX за засилување на возачот > 50W без треперење водич за намалување на светлината
50W без треперење водич за намалување на светлината
50W без треперење водич за намалување на светлината
50W без треперење водич за намалување на светлината
50W без треперење водич за намалување на светлината
50W без треперење водич за намалување на светлината
 • 50W без треперење водич за намалување на светлината
 • 50W без треперење водич за намалување на светлината
 • 50W без треперење водич за намалување на светлината
 • 50W без треперење водич за намалување на светлината
 • 50W без треперење водич за намалување на светлината

50W без треперење водич за намалување на светлината

  Начин на плаќање: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,EXW
  Мин. Со цел: 500 Bag/Bags
  Време на испорака: 15 Денови

Основни информации

Модел бр.: HW50W-02

Additional Info

Пакување: 30 парчиња / картон

Продуктивност: 200 thousands pcs per month

Бренд: Фахолд

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Гуангдонг, Кина

Способност за снабдување: 200000pcs

Сертификат: ISO9001/2015

HS код: 8504401400

Порт: Yantian,Shekou,HongKong

Опис на производот

Определување

-Намалување деликатно, и може да се исклучи

-0-10V / PWM / RX

Целиот параметар не трепка

- Пренапонска заштита, заштита од краток спој, заштита од отворен круг

-SELV безбедност излез дизајн

Опис на производот


OUTput voltage

outout current


HW50W-01-042VyyyyA

27~ 42V

100-1200mA

 

Parameter

Min.

Typ.

Max.

Notes

INPUT VOLTAGE

90 V

 

-

264 V

 

Input Frequency

47 Hz

 

-

63 Hz

 

pf

0.9

 

0.99

 

(THD)

 

 

20%

 

Input current

 

-

 

-

0.6A

Measured at full load and 100 Vac input.

Категории на производи : Подесување на драјвер за вода > 0-10V / PWM / RX за засилување на возачот

Е-пошта на овој добавувач
 • Mr. Mr.Liu
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号