Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mr.Liu Mr. Mr.Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-27639266 Е-пошта:fahold@fahold.com
Избрана производи
За нас

Шенжен Fahold Електроника копродукции, Ltd.was основана во 2010 година, фабрика која интегрирање на LED Возачите дизајн, R & D и производство, го донесе ISO9001 за управување со квалитетот систем за сертификација. Тоа покрива површина од 5000 squre метри, постојниот персонал од 180 работници, вклучувајќи 25 истражувачи, 20 контроли на квалитет. Производниот капацитет на Фахолд изнесува 5 милиони единици годишно.


Производи донесе UL, TUV, SGS, SAA, CB, CE, ROHS Ceritification.

Производи што се применуваат на улично осветлување, индустриска и рударска светлина, линеарно светло, три-доказ светлина, поплава светлина, панел светлина и така натаму.

Пазарите се во Северна Америка, Европа, Австралија, Јужна Кореја и други земји.

Квалитет прво, менаџмент совршеност; Чувајте Континуирано подобрување, стреми се кон совршенство.


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Шенжен Fahold Електроника копродукции, Ltd.was основана во 2010 година, фабрика која интегрирање на LED Возачите дизајн, R & D и производство, го донесе ISO9001 за управување со квалитетот систем за сертификација. Тоа покрива површина од 5000 squre метри, постојниот персонал од 180 работници, вклучувајќи 25 истражувачи, 20 контроли на квалитет. Производниот капацитет на Фахолд изнесува 5 милиони единици годишно.


Производи донесе UL, TUV, SGS, SAA, CB, CE, ROHS Ceritification.

Производи што се применуваат на улично осветлување, индустриска и рударска светлина, линеарно светло, три-доказ светлина, поплава светлина, панел светлина и така натаму.

Пазарите се во Северна Америка, Европа, Австралија, Јужна Кореја и други земји.

Квалитет прво, менаџмент совршеност; Чувајте Континуирано подобрување, стреми се кон совршенство.


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање

粤ICP备15048543号